Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dyrekcja i pracownicy

Dyrekcja i pracownicy
 
Stanowisko/Dział  Imię i Nazwisko  email:   Nr telefonu/fax
DYREKTOR Jacek Figarski  j.figarski@powiat.lublin.pl

81 458 38 61

       
Koordynator projektu - stanowisko samodzielne Małgorzata  Kamińska  m.kaminska@powiat.lublin.pl

81 458 38 75

       
Sekretariat- stanowisko do spraw kadr, BHP i sekretariatu
  Monika Gąsławska  m.gaslawska@powiat.lublin.pl 

 81 458 38 61

   FAX: 81 458 38 60   
  Krystyna Pietrzyk  k.pietrzyk@powiat.lublin.pl

81 458 38 61 

       
Radca prawny Krystyna Padewska   81 458 38 74
       
Sekcja finansowa
Główna Księgowa Agnieszka Flis a.flis@powiat.lublin.pl

 81 458 38 65

       
  Małgorzata Dziadosz  m.dziadosz@powiat.lublin.pl 81 458 38 64
       
  Natalia Brzezińska  n.brzezinska@powiat.lublin.pl  81 458 38 64
       
Dział do spraw osób niepełnosprawnych
Kierownik działu Stanisław Bury  s.bury@powiat.lublin.pl

 81 458 38 66

       
  Anna Zdeb a.zdeb@powiat.lublin.pl 81 458 38 67
koordynator do spraw dostępności Łukasz Furtak furtak@powiat.lublin.pl  81 458 38 68
  Anna Czarnecka a.czarnecka@powiat.lublin.pl
       
       
Dział do spraw pieczy zastępczej
Kierownik działu Sławomir Styk s.styk@powiat.lublin.pl  81 458 38 70
       
  Anna Łabęcka a.labecka@powiat.lublin.pl  81 458 38 72
  Agnieszka Dubielis a.dubielis@powiat.lublin.pl  81 458 38 69
  Aneta Piekoś a.piekos@powiat.lublin.pl  81 458 38 71
       
Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej      
  Ewelina Pawłowska e.pawlowska@powiat.lublin.pl 81 458 38 73
  Renata Rudzka r.rudzka@powiat.lublin.pl  
  Pamela Smolnicka p.smolnicka@powiat.lublin.pl  
  Beata Kozłowska b.kozlowska@powiat.lublin.pl  
  Ewelina Hajdarowicz e.hajdarowicz@powiat.lublin.pl 81 458 38 72
  Katarzyna Szumiło k.szumidlo@powiat.lublin.pl 81 458 38 73
  Beata Wójcik b.wojcik@powiat.lublin.pl  
       
Powiatowy Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności      
Przewodniczący PZON Aneta Hałabis a.halabis@powiat.lublin.pl 81 458 38 62
       
Sekretarz PZON Tomasz Eliaszewicz t.eliaszewicz@powiat.lublin.pl  81 458 38 63
    pzon.wnioski@powiat.lublin.pl
  Marta Iwanicka m.iwanicka@powiat.lublin.pl
       
     

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny