Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dyrekcja i pracownicy

Dyrekcja i pracownicy
 
Stanowisko/Dział  Imię i Nazwisko  email:   Nr telefonu/fax
DYREKTOR Jacek Figarski  j.figarski@powiat.lublin.pl

81 442 10 21

       
Koordynator projektu - stanowisko samodzielne Małgorzata  Kamińska  m.kaminska@powiat.lublin.pl

81 442 10 21

       
Sekretariat- stanowisko do spraw kadr, BHP i sekretariatu
  Monika Gąsławska  m.gaslawska@powiat.lublin.pl 

 81 442 10 21

   FAX:                       81 442 10 20   
  Krystyna Pietrzyk  k.pietrzyk@powiat.lublin.pl

 81 442 10 21 

       
       
Sekcja finansowa
Główna Księgowa Agnieszka Flis a.flis@powiat.lublin.pl

 81 442 10 22

       
  Małgorzata Dziadosz  m.dziadosz@powiat.lublin.pl 81 442 10 22
       
  Natalia Brzezińska  n.brzezinska@powiat.lublin.pl  81 442 10 22
       
Dział do spraw osób niepełnosprawnych
Kierownik działu Stanisław Bury  s.bury@powiat.lublin.pl

 81 442 10 21 

       
  Anna Zdeb a.zdeb@powiat.lublin.pl  81 442 10 19
  Łukasz Furtak l.furtak@powiat.lublin.pl
  Anna Czarnecka a.czarnecka@powiat.lublin.pl
     
       
       
Dział do spraw pieczy zastępczej
Kierownik działu Sławomir Styk s.styk@powiat.lublin.pl  81 442 10 23
       
  Anna Łabęcka a.labecka@powiat.lublin.pl  81 442 10 18
  Agnieszka Dubielis a.dubielis@powiat.lublin.pl
       
  Aneta Piekoś a.piekos@powiat.lublin.pl  81 442 10 23
  Urszula Dębska u.debska@powiat.lublin.pl
       
Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej
  Ewelina Pawłowska e.pawlowska@powiat.lublin.pl  81 442 10 18
  Renata Rudzka r.rudzka@powiat.lublin.pl
  Pamela Smolnicka p.smolnicka@powiat.lublin.pl
  Beata Kozłowska b.kozlowska@powiat.lublin.pl
  Ewelina Hajdarowicz e.hajdarowicz@powiat.lublin.pl
  Katarzyna Szumiło k.szumidlo@powiat.lublin.pl  
  Beata Wójcik b.wojcik@powiat.lublin.pl  
Powiatowy Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Przewodniczący PZON Aneta Hałabis a.halabis@powiat.lublin.pl  81 442 10 24
Sekretarz PZON Tomasz Eliaszewicz t.eliaszewicz@powiat.lublin.pl
  Marta Iwanicka m.iwanicka@powiat.lublin.pl
     
     
     

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny