Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dyrekcja i pracownicy

Dyrekcja i pracownicy
 
Stanowisko/Dział Imię i Nazwisko email  Nr telefonu/fax
DYREKTOR Jacek Figarski j.figarski@powiat.lublin.pl 81 458 38 61
Z-CA DYREKTORA Aneta Hałabis a.halabis@powiat.lublin.pl 81 458 38 62
 
Sekretariat - stanowisko do spraw kadr, BHP i sekretariatu
  Monika Gąsławska  m.gaslawska@powiat.lublin.pl

81 458 38 61
Fax:
81 458 38 60

  Krystyna Pietrzyk k.pietrzyk@powiat.lublin.pl 81 458 38 61
 
Sekcja finansowa
Główna Księgowa Natalia Rak n.rak@powiat.lublin.pl 81 458 38 65
  Małgorzata Dziadosz m.dziadosz@powiat.lublin.pl 81 458 38 64
  Anita Kasprzak a.kasprzak@powiat.lublin.pl 81 458 38 64
 
Dział do spraw osób niepełnosprawnych
Kierownik działu Stanisław Bury  s.bury@powiat.lublin.pl 81 458 38 66
  Anna Śliwińska a.sliwinska@powiat.lublin.pl 81 458 38 67
  Katarzyna Marciniak k.marciniak@powiat.lublin.pl 81 458 38 68
  Paula Dudkowska p.dudkowska@powiat.lublin.pl
 
Dział do spraw pieczy zastępczej
Kierownik działu Sławomir Styk s.styk@powiat.lublin.pl 81 458 38 70
  Anna Łabęcka a.labecka@powiat.lublin.pl 81 458 38 72
  Agnieszka Dubielis a.dubielis@powiat.lublin.pl 81 458 38 69
  Paweł Syczek p.syczek@powiat.lublin.pl 81 458 38 71
  Izabella Kozioł i.koziol@powiat.lublin.pl
     
 
Koordynatorzy rodzinnej pieczy zastępczej
  Ewelina Pawłowska e.pawlowska@powiat.lublin.pl 81 458 38 73
  Agnieszka Bugała agnieszka.bugala@powiat.lublin.pl
  Pamela Smolnicka p.smolnicka@powiat.lublin.pl
  Ewelina Hajdarowicz e.hajdarowicz@powiat.lublin.pl 81 458 38 72
  Katarzyna Szumiło k.szumilo@powiat.lublin.pl 81 458 38 73
 
Powiatowy Zespół do spraw Orzekania o Niepełnosprawności
Przewodniczący PZON Anna Wójtowicz a.wojtowicz@powiat.lublin.pl
pzon.wnioski@powiat.lublin.pl
81 458 38 63
Sekretarz PZON Tomasz Eliaszewicz t.eliaszewicz@powiat.lublin.pl
  Marta Iwanicka m.iwanicka@powiat.lublin.pl
 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Imieniny